Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Transcend SDHC 300S 32GB UHS-I U3

Kodi i produktit:
247561
EAN:
7605578410980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GSDC300S
Lansuar:
24. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karta e shpejtë e memories SDHC 32GB e cila përputhet me UHS-I dhe Klasën 1. Shpejtësia minimale e shkrimit të të dhënave është 10MB / s dhe për 30 minuta është i papërshkueshëm nga uji deri në 1 metër. 4K aftësi e vazhdueshme e regjistrimit të videos.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578410980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GSDC300S
Lansuar:
24. 10. 2018
Prodhuesi:
Transcend
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartelë e memories Transcend SDHC 300S 32GB UHS-I U3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE