Kartelë e memories Transcend SDHC 500S 16GB UHS-I U1

Kodi i produktit:
251341
EAN:
7605578411598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
16+
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
TS16GSDC500S

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578411598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
16+
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
TS16GSDC500S
Lansuar:
20. 12. 2018
Prodhuesi:
Transcend

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE