Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Transcend SDHC 500S 16GB UHS-I U1

Kodi i produktit:
251341
EAN:
7605578411598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
TS16GSDC500S

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit RAM Secure Digital 16GB Transcend 500S UHS-I U1 Kartelë e memories Transcendet ka një qëndrueshmëri të lartë, një transferim të besueshëm dhe të shpejtë të të dhënave dhe cilësi të lartë regjistrimi video. Mund të regjistrojnë mijëra fotografi dhe orë të regjistrimit Full HD. Rezistent ndaj: Ajo ka qëndrueshmëri maksimale dhe është e mbrojtur nga uji, rezistent ndaj temperaturës në brezin -25 + 85° C, rezistent ndaj rrezatimit elektrik dhe rrezeve X. Software RecoveRx Një software i lirë që ofron shërbim të besueshëm për të rikthyer të dhënat. Lejon kërkime më të thella në pajisjen tuaj të ruajtjes për gjurmët e dosjeve të fshira, duke përfshirë fotot, dokumentet, muzikën dhe videot digjitale. Vetitë kryesore Kartelë Transcend e memories 500S me shpejtësi të lartë të të dhënave prej 95MB / s dhe deri në 60MB / s. Rezistente ndaj ujit, acarit, temperaturave të larta. Ju mund të jeni i sigurt për ruajtjen e të dhënave edhe në situata ekstreme. Ky model është veçanërisht i përshtatshëm për kamera dhe kamera të avancuara DSLR. Ofron fotografi profesionale dhe cilësi superiore regjistrimi të pamjeve video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578411598
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
TS16GSDC500S
Lansuar:
20. 12. 2018
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartelë e memories Transcend SDHC 500S 16GB UHS-I U1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE