Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Transcend SDHC 500S 32GB UHS-I U1

Kodi i produktit:
251342
EAN:
7605578411666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
TS32GSDC500S

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories Transcend 500S me 32 GB ofron shpejtësi të lartë të leximit të të dhënave deri në 95MB / s dhe të shkrimit të të dhënave deri në 60MB / s. Karta është rezistente ndaj ujit, rrezeve X, elektricitetit statik dhe kushteve ekstreme të temperaturës. Ky model është i përshtatshëm për kamera dhe veçanërisht kamera të avancuara DSLR. Fotografëve dhe kameramanëve profesional ju ofron norma mbresëlënëse të biteve dhe cilësi superiore regjistrimi video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578411666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
TS32GSDC500S
Lansuar:
20. 12. 2018
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartelë e memories Transcend SDHC 500S 32GB UHS-I U1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE