Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë memorie SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30

Kodi i produktit:
253861
EAN:
619659169299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta SDXC me kapacitet 64 GB mund të përdoret në telefona celularë, tableta dhe kamera portative. Me karakteristikat dhe cilësitë e saj, mund të ruani videon 4K, të xhiruar në FULL HD, ose të kapni fotografi të mrekullueshme sekuenciale. Me klasin 10 dhe specifikimet UHS-I, karta është e aftë të sigurojë një shpejtësi minimale të shkrimit të të dhënave prej 90 MB / s dhe shpejtësi leximi deri në 170 MB / s në pajisjet standarde UHS-I. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, dridhjeve, temperaturave të ulëta dhe të larta (-25 ° deri në + 85 °) dhe ujit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659169299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDSDXXY-064G-GN4IN
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartelë memorie SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE