Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie Kingston SDXC Canvas React 256GB 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
233077
EAN:
740617275933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDR/256GB
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
145.50 
Ju kurseni : 90.00   (62%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
62% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories UHS-I U3 e SDSC-së SDXC Klasa 10 mund të përdoret në telefona celularë të zgjuar, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ajo mund të regjistrojë 4K video ose foto në mënyrë sequential, kur veprimi nuk është i lehtë për të ndaluar. Është e përshtatshme për përdorim në kushte ekstreme dhe ka kapacitet prej 256 GB. Ky model i kartave të kujtesës Kingsoft SDXC Class 10 UHS-I është në përputhje me klasën 10 dhe UHS-I U3, e cila siguron shkallë të mjaftueshme të biteve deri në 80 MB / s gjatë shkrimit dhe deri në 100 MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDR/256GB
Lansuar:
19. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Memorie Kingston SDXC Canvas React 256GB 80MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE