Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston SDXC Canvas React, 256GB, 100MB/s, UHS-I U3

Kodi i produktit:
233077
EAN:
740617275933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDR/256GB
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
145.50 
Ju kurseni : 93.00   (64%)
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
64% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartave të memories Kingston SDXC ofron kapacitet të ruajtjes prej 256 GB. Përputhet me klasën 10 dhe standardin UHS-I U3, që garanton shpejtësi të mjaftueshme të transferimit - 80 MB / s kur shkruani dhe deri në 100 MB / s kur lexoni. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve. Është ideale për fotografi dhe incizim të videove 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDR/256GB
Lansuar:
19. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston SDXC Canvas React edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE