Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie SanDisk SDXC Extreme Pro 512GB Klasa 10 UHS-I

Kodi i produktit:
164489
EAN:
6196591218154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
SDSDXPA-512G-G46
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Si të porosisim në Gjirafa50?

442.50 
Ju kurseni : 213.00   (48%)
229.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria Secure Digital Extreme PRO SDXC UHS-II nga prodhimi i SanDisk është projektuar për regjistrim të vazhdueshëm të videove Full HD, RAW dhe JPEG, muzikë dhe më shumë. Ky model i kartës së kujtesës SanDisk SDXC UHS-I mbështet teknologjinë Ultra High Speed ??UHS-I. Karta renditet në UHS-I Class3 (30 MB / s), ideale për filmat Full HD me definicion të lartë. Ky model i SanDisk SDXC UHS-I ka një kapacitet prej 512 GB.Memoria flash është një lloj i veçantë i medias së magazinimit i projektuar kryesisht për pajisjet portative. Memoria flash përmban dimensione të vogla, konsum të ulët të energjisë, besueshmëri të lartë dhe qasje të shpejtë në të dhënat e ruajtura. Ata kombinojnë përfitimet e hard drive-it dhe RAM-it ata nuk kanë pjesë në lëvizje, informacioni mbetet i ruajtur pa energji (të ashtuquajturat memorie të paqëndrueshme). Megjithatë, ato janë shumë të qëndrueshme (pa humbur të dhëna, mund të përballojnë edhe rënien në tokë), të dhënat do të mbeten të ruajtura pa energji deri në 10 vjet.Secure Digital SDXCs përdoren në kamera dixhitale, PDA, laptopë etj.Është gjithashtu e mundur të punohet me ta në një kompjuter të rregullt, por ju duhet të përdorni përshtatësin e përshtatshëm (memoria flash është hard disk tjetër pas sistemit operativ dhe kështu që ju mund të punoni me të shumë). Për shembull, duke përdorur një përshtatës flash, mund të shkarkoni lehtë dhe shpejt fotot nga aparati juaj digjital ose videokamera në kompjuterin ose laptopin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591218154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
SDSDXPA-512G-G46
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Memorie SanDisk SDXC Extreme Pro 512GB Klasa 10 UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE