Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SDHC Kingston UHS-I 32GB

Kodi i produktit:
176029
EAN:
7406172434682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SD10VG2/32GB
Lansuar:
1 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 1.00   (5%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nuk keni hapësirë të mjaftueshme për realizimin e të gjitha fotografive që dëshironi? Atëherë kjo kartë e memories Kingston SDHC Ultimate është e destinuar për ju. Për dallim nga kartat klasike, ky model paraqet shpejtësi më të lartë të bartjes së të dhënave - deri në 45MB dhe 10MB per sekondë. Ky produkt është i përshtatshëm për pajisje të zakonshme SDHC të cilat nuk posedojnë UHS-I. Karta përfshin kapacitet të lartë prej 32GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172434682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SD10VG2/32GB
Lansuar:
1 Gusht 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC Kingston UHS-I 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE