Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories SanDisk Micro SDHC Extreme V30 32GB 90 MB / s + SD Adapter

Kodi i produktit:
218646
EAN:
32132132132113211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSQXAF-032G-GN6AA
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 12.00   (49%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories Micro SDXC Extreme janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre prej 32 GB këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat.

Kjo kartë ofron shpejtësi deri në 90 MB / s për lexim dhe 40 MB / s për shkrim. Gjithashtu mbështetë fotot dhe videot me kualitet të lartë 4K. Karta është shumë rezistente ndaj ujit dhe temperaturave ekstreme dhe bashkë me të vjen edhe një adapter SD brenda së cilës vendoset karta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
32132132132113211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSQXAF-032G-GN6AA
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë e memories SanDisk Micro SDHC Extreme V30 32GB 90 MB / s + SD Adapter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE