Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston Micro SDHC Canvas Select, 32GB, 80MB/s, UHS-I

Kodi i produktit:
230289
EAN:
740617275841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCS/32GBSP
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 9.00   (55%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
55% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories Micro SDHC e Kingston mund të përdoret në celularë, tabletë ose kamera portative. Falë shpejtësisë së saj, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është e përshtatshme për përdorim në kushte të jashtme. Ky model i kartës së memories Kingston Micro SDHC i serisë SDC10G2 ofron një kapacitet prej 32 GB. Ai korrespondon me klasën 10 dhe standardin UHS-I, që siguron shkallë të mjaftueshme të biteve prej të paktën 10 MB / s kur shkruani dhe deri në 80 MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve.

Vlerësimet

Shume te sakte dhe te shpejte! Faleminderit. Shume e kenaqur me produktin.
Gjitheçka ok.
Memory cars shume e shpejte, shpejtesia e bartjes ashtu siq eshte e dhene ne pershkrim .
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCS/32GBSP
Lansuar:
9. 2. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston Micro SDHC Canvas Select edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE