Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Kingston Micro SDHC Canvas Select 32GB, 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
230289
EAN:
740617275841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCS/32GBSP
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 9.00   (55%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
55% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories UHS-10 e Kingston microSDHC / microSDXC, klasa 10, SDC10G2 mund të përdoret në telefona celularë të mençur, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme (për kamera dhe dronë). Vjen me një kapacitet prej 32GB, ku mund të ruani të dhënat tuaja. Ky model i kartës së memories Kingston përputhet me klasën 10 dhe UHS-I, i cili siguron shpejtësi të mjaftueshme deri në 10 MB / s kur kur shkruan dhe deri në 80MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve.

Vlerësimet

Shume te sakte dhe te shpejte! Faleminderit. Shume e kenaqur me produktin.
Gjitheçka ok.
Memory cars shume e shpejte, shpejtesia e bartjes ashtu siq eshte e dhene ne pershkrim .
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCS/32GBSP
Lansuar:
9. 2. 2018
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston Micro SDHC Canvas Select 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE