Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Extreme Pro 64GB 100MB / s UHS-I U3 V30 + Adapter SD

Kodi i produktit:
217640
EAN:
6196591561380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDSQXCG-064G-GN6MA
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 
Ju kurseni : 34.00   (65%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
65% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories Micro SDXC Extreme janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre prej 64 GB këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat.

Kjo kartë ofron shpejtësi deri në 100 MB / s për lexim dhe 90 MB / s për shkrim. Gjithashtu mbështetë fotot dhe videot me kualitet të lartë 4K. Karta është shumë rezistente ndaj ujit dhe temperaturave ekstreme dhe bashkë me të vjen edhe një adapter SD brenda së cilës vendoset karta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591561380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDSQXCG-064G-GN6MA
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Extreme Pro 64GB 100MB / s UHS-I U3 V30 + Adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE