Kartë memorie SDHC SanDisk Ultra UHS-I, 16GB

Kodi i produktit:
182733
EAN:
619659136451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-016G-GN6IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 
Ju kurseni : 3.00   (26%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Ultra është kartë memorie SDHC me kapacitet prej 16GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Kjo kartë është e përshtatshme për përdorim në kamerat digjitale, PDA, laptop, telefona mobil dhe pajisje tjera të ngjashme. Për më tepër SanDisk Ultra bën pjesë në kategorinë e kartave me shpejtësi UHS-1 Klasa 10, gjë që mundëson regjistrimin e të dhënave me shpejtësi të jashtëzakonshme e cila arrin deri në 80 MB / s. Dimensionet e kësaj karte janë 24 x 32 x 2.1 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659136451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-016G-GN6IN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk Ultra UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE