Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas Select 128GB 80MB/s UHS-I + lexues SD

Kodi i produktit:
230276
EAN:
740617274820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCS/128GB
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 
Ju kurseni : 31.00   (63%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
63% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e kartelave të memories Kingston Micro SDXC mund të përdoren në telefona të mençur, tableta ose kamera portative. Shpejtësia e saj ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është e përshtatshme për përdorim në kushte të jashtme. Në një gamë të gjerë të kapaciteteve, nga 16GB në 128GB, ju patjetër do të zgjidhni atë të duhurën. Ky model Kingston microSDXC Class 10 UHS-I SDC10G2 ka një kapacitet prej 128 GB. Korrespondon me shpejtësinë e klasës 10 dhe UHS-I, që garanton shkallë të mjaftueshme të transferimit të të dhënave së paku 10 MB / s për shkrim dhe deri në 80 MB / s për lexim. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617274820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCS/128GB
Lansuar:
9. 2. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas Select 128GB 80MB/s UHS-I + lexues SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE