Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller për PlayStation 4 2 copë, i zi

Kodi i produktit:
197595
EAN:
7117198827562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719882756
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

4 PlayStation Move Controller është kontroller për lojëra i dizajnuar për Playstation 4. Ka një dizajn shumë kompakt me një sensor të avancuar që ju lejon të komunikoni shumë lehtë në ambientin virtual. Me këtë kontroller, do ta shijoni një eksperiencë të paharruar për arsye se sensori dhe dritat në kombinim me performancat e larta të kontrollerit ju bëjnë të ndiheni sikur të jeni brenda lojës. Kontrolleri përmban një seri butonash që ju shërbejnë për të kryer funksione të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198827562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719882756
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE