Konzolë PlayStation 4 Slim, 500GB, e zezë

Kodi i produktit:
246384
EAN:
711719407775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
PS719407775
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

379.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PlayStation 4 Slim është gjenerata e re e konzolës e cila ju sjell performancë më të lartë si dhe ngjyra e detaje më të pastërta dhe realistike përbrenda një trupi më të hollë dhe më të lehtë sesa gjenerata e mëhershme.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh AMD Jaguar që komplementohet me 8GB memorie GDDR5 dhe akseleratortin AMD Radeon Graphics, mban 2x porte USB 3.1 dhe AUX, 1x port Ethernet, portin HDMI me mbështetje për teknologjinë HDR, mban 500GB HDD për ruajtjen e të dhënave si dhe në pako me të vjen edhe një kontroller wireless DualShock 4 v2.

Vlerësimet

Porosia e pranuar ka qene ne rregulle dhe pa defekte.
Shume i kenaqur me kete produkt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719407775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
PS719407775
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE