Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese 1More Piston 1M301, të zeza

Kodi i produktit:
261503
EAN:
6933037251739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1M301-Black
Lansuar:
26. 6. 2019
Lidhësit:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

1More Piston 1M301 janë dëgjuese me dizajn të thjeshtë që do ju mundësojnë të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me kualitet të lartë dhe të pastër. Aksesori funksionon nën frekuencat 20 - 20,000 Hz dhe 32 ohm impendancë, mund të lidhet me pajisje të tjera nëpërmjet konektorit 3.5mm audio jack që gjindet në fund të kabllos me gjatësi prej 1.25m si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6933037251739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1M301-Black
Lansuar:
26. 6. 2019
Lidhësit:
1
Mbështetja teknike:
Usa.1more.com
Ndjeshmëri dB - SLP:
98
Pesha g:
15
Prodhuesi:
1MORE
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Usa.1more.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE