Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese 1More Piston Fit, të kaltërta

Kodi i produktit:
261516
EAN:
6933037251647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6933037251647
Lansuar:
31. 5. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 
Ju kurseni : 11.00   (39%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

1More Piston Fit janë dëgjuese të lehta me dizajn të thjeshtë që do ju mundësojnë të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me kualitetin më të lartë. Dëgjueset janë të pajisur me transmetuesit e mbuluar me titanium dhe polimer, mban 1 buton për kontrollim të muzikës që poashtu ka mikrofon të integruar, funksionon nën frekuencat 20 - 20,000 Hz, lidhet me pajisje të tjera nëpërmjet konektorit 3.5mm audio jack si dhe vijnë me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6933037251647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6933037251647
Lansuar:
31. 5. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mbështetja teknike:
Usa.1more.com
Mikrofon:
Integruar
Prodhuesi:
1MORE
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Usa.1more.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE