Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Campfire Andromeda, gjelbërt

Kodi i produktit:
269993
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7294406848080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
12,8
Kabllo e lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1112.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese Andromeda të Campfire janë sinonim i kombinimit të përbërësve më të mirë të disponueshëm. Gjithçka përputhet në mënyrë të përkryer për të krijuar një grup unik kufjesh. Rezultati është një produkt i mrekullueshëm dhe unik që jep një tingull të shkëlqyeshëm që ndërthuret me një pamje elegante. Këto janë kufje të shkëlqyeshme të cilësisë në studio me një gamë të madhe frekuence 10Hz-28kHz, ndjeshmëri SPL / mW me 112.8 dB dhe 12.8 ohm dhe 1kHz rezistencë. Posedojn ndërfaqet: plug stereo 3.5 mmm si dhe janë të pajisura me: kuti, kabllo lidhëse, komplet pastrimi, bashkësi madhësish dhe llojesh të ndryshme të kapakëve të veshit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7294406848080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
12,8
Kabllo e lëvizshme:
Kodi:
729440684808
Lansuar:
17. 9. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri dB - SLP:
112,8
Prodhuesi:
Campfire
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
28
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE