Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Genius HS-M320, të zeza

Kodi i produktit:
252224
EAN:
4710268255864
Mikrofon:
Integruar
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Genius

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-M320 janë të mira për përdorim gjatë udhëtimeve dhe aktivitete sportive. Përveç tingullit të pastër dhe përshtatjes së rehatshme, do të jeni në gjendje të zgjidhni nga një ngjyrat e shumëllojshme pastel. Kufjet kanë një tingull madhështor që sigurohet nga invertorët 10 mm. Pjesa më e mirë është që ju mund të vlerësoni këtë përvojë kualitative dëgjimi nga pajisje të ndryshme, si telefonë, laptopë, tabletë, kompjuterë, mp3, etj, falë lidhësit jack 3.5 mm që përshtatet me një gamë të gjerë pajisjesh. Kufjet kanë një mikrofon dhe telekomandë të integruar. Ato reagojnë në një gamë frekuencash prej 20 Hz - 20 kHz, kanë ndjeshmëri prej 88 dB +/- 3 dB, dhe impedancë prej 16 +/- 15% Ohms. Gjatësia e kabllos së tyre është 1.1 m. Pesha 12 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268255864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.1
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi:
31710005412
Lansuar:
16. 1. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
88
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Pesha [g]:
12
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE