Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Nokia True Wireless

Kodi i produktit:
247566
EAN:
6438409025623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
3.5
Kodi:
BH-705
Komanda e zërit:
Në kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë dëgjueset Nokia True Wireless, të cilat janë shumë të lehta dhe kompakte. Lidhen lehtë me telefonin tuaj. Dhe kur të përfundoni, vendosni ato në një mbrojtëse elegante për të filluar karikimin. Karikimi bëhet nëpërmjet USB të tipit C. Mbrojtësja ka një tregues LED të karikimit. Kufjet janë rezistente ndaj djersës dhe spërkatjes (IPX4 certifikim). Seti përmban 3 palë sfungjerë të kufjeve për vesh (madhësia S, M dhe L). Ndërfaqja: Bluetooth 5.0. Madhësia e kufjeve: 22.3 x 14 mm. Dimensionet e mbrojtëses karikuese: 100 x 22 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6438409025623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
3.5
Kodi:
BH-705
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
8. 11. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Pesha [g]:
10
Prodhuesi:
Nokia
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE