Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Philips SHE2405, të kaltërta

Kodi i produktit:
276368
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6951613981702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Kodi:
SHE2405BL/00

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset janë të pajisura me altoparlantë 8.6 mm me performancë të lartë. Këta altoparlantë gjithmonë ju japin tinguj të saktë dhe të qartë. Për më tepër, ju do të vlerësoni tubat inovues të basit në pjesën e veshit që promovojnë rrjedhën e ajrit dhe prodhojnë bas më të thellë e më të dendur. Dëgjueset janë të pajisura me kontrolle të përshtatshme në linjë që ju lejojnë të kontrolloni riprodhimin e muzikës, volumin dhe / ose të pranoni dhe përfundoni telefonata. Përveç kësaj, mikrofoni është i pajisur me një funksion Noise Reduction për të bërë thirrje të qarta. Gjatësia e kabllos së tyre është 120 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6951613981702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Kodi:
SHE2405BL/00
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 11. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve mm:
8.6
Mikrofon:
Integruar
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE