Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Pioneer SE-E8TW, rozë

Kodi i produktit:
265539
EAN:
4573211154887
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
9
Kodi:
SE-E8TW-P
Lansuar:
22. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjese 6 mm me mbështetje për Bluetooth ( A2DP, AVRCP, HFP dhe HSP) dhe AAC/SBC codec. Vijnë me goma të buta që nuk ju pengojnë edhe nëse i mbani për një kohë të gjatë. Mbështet Siri dhe Google voice assistants. Funksionojnë në frekuenca 20 Hz - 20 kHz, kanë mikrofon të integruar, vijnë me një kuti të përshtatshme për karikim si dhe me goma të tri madhësive S, M dhe L. Produkti vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4573211154887
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
9
Kodi:
SE-E8TW-P
Lansuar:
22. 7. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve mm:
6
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Çantë për bartje
Pesha g:
12
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE