Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese ROCCAT Score, të zeza

Kodi i produktit:
253195
EAN:
4250288112025
Lojë:
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
ROCCAT
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese, reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje të fuqishme janë të dizajnuara për lojtarët e lojërave virtuale. Ato kanë një mikrofon të integruar dhe një panel kontrolli me shumë funksione. E përfshirë është edhe një kasë praktike dhe disa këllëfe të madhësisë së ndryshme. Kufjet kanë frekuencë prej 20Hz deri në 20kHz dhe ndjeshmëri 108 dB. Gjatësia e kabllos është 1.4 metër. Mikrofoni ka frekuencë prej 50Hz deri në 12,000Hz, ndjeshmëri -42dB dhe rezistencë 2.2 Ohms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288112025
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.4
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
ROC-14-220
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, për veshë
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
108
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese, reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Prodhuesi:
ROCCAT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE