Dëgjuese ROCCAT Score, të zeza

Kodi i produktit:
253195
EAN:
4250288112025
Lojë:
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
ROCCAT
Pajisje speciale:
Náhradní špunty, Redukce (3,5mm jack 4pin na 2x 3pin)

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288112025
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.4
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
ROC-14-220
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, për veshë
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
108
Pajisje speciale:
Náhradní špunty, Redukce (3,5mm jack 4pin na 2x 3pin)
Prodhuesi:
ROCCAT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE