Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Samsung Galaxy Buds (2019), të bardha

Kodi i produktit:
255392
EAN:
8801643745547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SM-R170NZWAXEZ
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
197.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një parë dëgjuese të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Samsung. Ky produkt quhet Samsung Galaxy Buds dhe vjen në treg e specifika të hatashme. Njëkohësisht ky produkt funksionon pa nevojën e kabllove. Këto degjuese po ashtu karikohen pa nevojën e kabllove dhe shoqërohen nga një dizajn i bukur dhe elegant. Ofrojnë një zërim të shkëlqyeshëm dhe janë të ndjeshme ndaj ambienteve gjë që mundëson zërim të qartë edhe në vende ku ka zhurmë më të madhe. Lidhja me pajisjet e tjera elektronike është fare e lehtë. Ky produkt vjen me dimensione prej 17.5 x 22.5 x 19.2 dhe peshë relativisht të vogël prej 5.6 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643745547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SM-R170NZWAXEZ
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
5.6
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Dëgjuese Samsung Galaxy Buds (2019) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE