Dëgjuese Samsung Galaxy Buds (2019), të bardha

Kodi i produktit:
255392
EAN:
8801643745547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SM-R170NZWAXEZ
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643745547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SM-R170NZWAXEZ
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
5.6
Prodhuesi:
Samsung
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE