Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Sennheiser CX100, të zeza

Kodi i produktit:
257391
EAN:
4044155245042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Impedancë Ohm:
28
Kodi:
CX100 black

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155245042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Impedancë Ohm:
28
Kodi:
CX100 black
Lansuar:
21. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri dB - SLP:
119
Pesha g:
10
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
17
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE