Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Skullcandy INKD+ Wireless, të zeza

Kodi i produktit:
273412
Besueshmëria:
100 %
Mikrofon:
Integruar
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Skullcandy INKD+ Wireless me Bluetooth dhe wireless kanë një dizajn vërtetë origjinal. Kufjet janë bërë nga materiali fleksibil në mënyrë që ato të mund të rrokullisen lart dhe të futen në xhepin tuaj, pas dëgjimit. Kufjet janë ultra të lehta me një peshë prej 23.5 g, mbahen mirë në vesh dhe ju izolojnë në mënyrë të përsosur nga zhurma e ambientit të jashtëm. Përveç kësaj, dy palë madhësi veshjesh të ndryshme të kufjeve janë në dispozicion në kuti. Sigurisht, kufjet janë me të vërtetë të mira në sajë të funksionit të Supreme Sound, mundësisë së telefonimit, qëndrueshmërisë deri në 8 orë, ose funksionimit të thjeshtë. Vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8786150974072
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
16
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
8
Kodi:
S2IQW-M448
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
19. 10. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve mm:
10
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
101
Pa kabllo:
Pesha g:
23,5
Prodhuesi:
Skullcandy
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Ueb-i i prodhuesit:
Skullcandy.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE