Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Sony WH-CH510, të bardha

Kodi i produktit:
269421
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e altoparlantëve mm:
30
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese me wireless ofrojnë një varg veçorish të përsosura për kënaqësinë tuaj. Mbështesin teknologjinë Bluetooth 5.0. Mbajnë baterinë afërsisht 35 orë. Kanë mikrofon të integruar dhe mbështesin asistencën zanore dhe karikimin e shpejtë. Përmasat e tyre janë 30 mm ndërsa frekuenca 20 Hz - 20 kHz. Kanë ndërfaqe USB dhe peshojnë 132 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4548736101487
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
35
Kodi:
WHCH510W.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
11. 9. 2019
Lidhës:
USB-C
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
30
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha g:
132
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE