Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Sony WI-C310, të kaltra

Kodi i produktit:
263812
EAN:
4548736099081
Pa kabllo:
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese me një kabllo ofrojnë zë cilësor të balancuar. Bateria e tyre qëndron deri në 15 orë. Mbështesin karikimin e shpejtë, p.sh, ju përfitoni 60 minuta përdorim në vetëm 10 minuta karikim. Kanë magnet dhe mbështesin asistencën zanore Siri dhe Google. Përfshijnë Bluetooth 5.0 me profile A2DP, AVRCP, HFP, HSP dhe audio-formate SBC, AAC. Frekuenca e tyre varion nga 20 Hz në 20 kHz. Peshojnë 19 g. Përfshijnë masën S, M dhe L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736099081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar [orë]:
15
Kodi:
WIC310L.CE7
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 6. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
9
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Pesha [g]:
19
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE