Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Sudio Tio, rozë

Kodi i produktit:
256843
EAN:
7350071388754
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16+
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi:
SU TIOPNK

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje origjinale Bluetooth pa tela me kordon. Kufjet janë pa tel, të dizajnuara për liri maksimale kur dëgjoni muzikë, jo vetëm në lëvizje, por edhe gjatë stërvitjes. Dëgjoni muzikë në çdo kohë, kudo me teknologjinë Bluetooth dhe jetëgjatësi më të gjatë të baterisë deri në 9 orë dëgjimi. Kufjet janë të pajisura me një komandë me tre butona për të kontrolluar muzikën ose për të marrë thirrjet telefonike. Kufje origjinale me mbeshtjellje Bluetooth. Kufjet kanë një jetë të madhe baterie deri në 9 orë. Kompatibil me Android dhe iOS. Impedancë 16 +/- 15% Ohms. Ndjeshmëria 95 +/- 3 dB. Ju gjithashtu mund të gjeni disa sfungjerë të veshit të zëvendësueshëm në kuti, klip kabllor të dobishëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350071388754
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16+
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
9
Kodi:
SU TIOPNK
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Pesha [g]:
10
Prodhuesi:
Sudio
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE