Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Xiaomi Mi Neckband, të zeza

Kodi i produktit:
248845
EAN:
6934177701566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi:
18077

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Mi Neckband janë dëgjuese që ju ofrojnë liri të plotë të kryeni aktivitetet tuaja sportive dhe në të njëjtën kohë të dëgjoni muzikë me zë kristal të pastër dhe të detajizuar. Dëgjueset vijnë me transmetuesit që kanë 100 dB ndjeshmëri dhe funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 000 Hz, mund të lidhen me pajisje të tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth si dhe kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177701566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi:
18077
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
40
Prodhuesi:
Xiaomi
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE