Dëgjuese Sony WF-1000X, artë

Kodi i produktit:
221989
EAN:
4548736063198

Si të porosisim në Gjirafa50?

191.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4548736063198

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE