Dëgjuese Sony WF-1000X, artë

Kodi i produktit:
221989
EAN:
4548736063198

Si të porosisim në Gjirafa50?

165.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese kanë mbrojtëse të rikarikueshme me USB, spikerë me madhësi 6mm, frekuencë veprimi 20Hz - 20 000Hz dhe Bluetooth 4.1. Kanë kapacitet të mbajtjes së baterisë deri në 3 orë përdorim, dhe poashtu kanë funksion të heqjes së zhurmës dhe dizajn të përshtatshëm për çdo përdorues.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4548736063198

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE