Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Sony WF-1000X, të arta

Kodi i produktit:
221989
EAN:
4548736063198

Si të porosisim në Gjirafa50?

165.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese punojnë përmes Bluetooth 4.1 kështu që ju mund ta shijoni muzikën tuaj të preferuar pa u bezdisur nga kabllot. Dëgjueset janë të pajisura me altoparlantë 6 mm të cilët operojnë me frekuenca prej 20 Hz - 20 000 Hz. Poashtu kanë funksion të heqjes së zhurmës dhe dizajn të përshtatshëm për çdo përdorues. Kanë kapacitet të mbajtjes së baterisë deri në 3 orë përdorim. Këto dëgjuese kanë një kuti energjie të rikarikueshme përmes portës USB.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4548736063198

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE