Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese 1More Stylish, të zeza

Kodi i produktit:
261519
EAN:
6933037251951
Mbështetja teknike:
Usa.1more.com
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
1MORE

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 
Ju kurseni : 23.00   (42%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset 1More Stylish me ngjyrë të zezë kanë një kabllo 1.25m, mikrofon të integruar dhe lidhen përmes konektorit 3.5mm TRRS. Dëgjueset japin një përvojë dëgjimi të papërshkrueshme nga meloditë e lehta tek ato më të lartat. Ju mund t'i përdorni me telefonë, tabletë, laptopë ose kompjuterë. Ato kanë dizajn ergonomik që mundëson qëndrueshmërinë si dhe përfshijnë tri sete madhësie për rehatinë e çdo përdoruesi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6933037251951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.25
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
6933037251951
Lansuar:
24. 5. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mbështetja teknike:
Usa.1more.com
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
98
Pesha g:
15
Prodhuesi:
1MORE
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Usa.1more.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE