Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Niceboy Hive Pods, të zeza

Kodi i produktit:
242960
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
3
Kodi i prodhuesit:
Hive-pods
Lansuar:
6. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niceboy Hive Pods janë dëgjuese pa kabllo (wireless) me teknologjinë MaxxBass që do ju tërheqin me përcjelljen e zërit kristal të pastër, të detajizuar dhe kumbues nga muzika juaj e preferuar. Dëgjueset janë të pajisura me transmetuesit me madhësi 8mm që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë 32 ohm impendancë dhe 92 dB-SPL ndjeshmëri, janë të ndërtuara nga goma e butë e cila nuk e irriton lëkurën e veshit dhe ju mundëson të dëgjoni muzikë me orë të tëra, lidhen me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth, funksionojnë deri në 30 orë falë baterisë së fuqishme si dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
3
Kodi i prodhuesit:
Hive-pods
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
8
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Pa kabllo:
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
Niceboy
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE