Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese USAMS LA, të bardha

Kodi i produktit:
253152
EAN:
6958444962795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
2442076
Lansuar:
1. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese elegante do të kënaqin këdo që e shijon ndëgjimin e muzikës në çdo vend dhe në çdo kohë. Dëgjueset lidhen automatikisht me paisjen tuaj në distancë deri në 10m. Përveç telefonit tuaj, mund të lidhni gjithashtu orën tuaj të zgjuar me dëgjueset përmes Bluetooth 5.0. Mund të përdorni mikrofonin e integruar për të bërë thirrje. Dëgjueset posedojnë një bateri të integruar prej 55 mAh dhe mund të përdoren deri në 6 orë me një mbushje të vetme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958444962795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
2442076
Lansuar:
1. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pa kabllo:
Prodhuesi:
USAMS
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE