Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Xiaomi Mi (AirDots Pro), Wireless, të bardha

Kodi i produktit:
259783
EAN:
6934177711435
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
16+
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
10
Kodi:
473590

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 47.00   (38%)
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset Xiaomi vijnë me dizajn elegant, me dimensione kompakte dhe janë pa kabllo. Me këto dëgjuese ju do të keni tinguj me cilësi të lartë, dhe mikrofon të integruar, dhe mund ti merni kudo me vete dhe të kënaqeni me to. Ju mund ti lidhni me pajisjet tuaja përmes Bluetooth dhe të dëgjoni muzikë. Dëgjueset vijnë me certifikim IPX4 prandaj janë të qëndrueshme ndaj djersës dhe ujit, duke i lejuar ato të përdoren edhe në mot të keq. Së bashku me këto dëgjuese vjen edhe mbrojtësi i tyre ku i mbron nga dëmtimet e jashtme, si dhe përmes këtij mbrojtësi ju mund ti karikoni ato përmes lidhësit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177711435
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
16+
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
10
Kodi:
473590
Lansuar:
24. 4. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri dB - SLP:
123
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
25
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
8
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE