Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Audio-Technica ATH-E40, të zeza

Kodi i produktit:
196597
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4961310135577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.6
Impedancë Ohm:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4961310135577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.6
Impedancë Ohm:
12
Lansuar:
26. 8. 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Ndjeshmëri dB - SLP:
107
Pesha g:
10
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE