Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics Explorer 500 me Bluetooth, të bardha

Kodi i produktit:
174366
EAN:
5033588045953
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plantronics Explorer 500 është kufje e përshtatshme me wireless. Duke përdorur atë, ju mund të filsni me shokët tuaj gjatë qëndrimit në makinë, motoçikletë ose biçikletë. Një tipar interesant është kablloja magnetike USB. Kufja është e pajisur me teknologjinë wireless Bluetooth 4.1 me A2DP e cila jep cilësi të shkëlqyer të zërit falë HD Voice, Noise Reduction dhe DSP . Ka një dizajn të përshtatëm, jetë të gjatë të baterisë, peshë të lehtë dhe pamje me stil. Ju mund të lidhni kufjen me dy telefona. Përparësia është kontrolli i thjeshtë për volum dhe thirrje.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5033588045953
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Plantronics Explorer 500 me Bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE