Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Plantronics Explorer 500 me Bluetooth, të bardha

Kodi i produktit:
174366
EAN:
5033588045953
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plantronics Explorer 500 është kufje e përshtatshme me wireless. Duke përdorur atë, ju mund të filsni me shokët tuaj gjatë qëndrimit në makinë, motoçikletë ose biçikletë. Një tipar interesant është kablloja magnetike USB. Kufja është e pajisur me teknologjinë wireless Bluetooth 4.1 me A2DP e cila jep cilësi të shkëlqyer të zërit falë HD Voice, Noise Reduction dhe DSP . Ka një dizajn të përshtatëm, jetë të gjatë të baterisë, peshë të lehtë dhe pamje me stil. Ju mund të lidhni kufjen me dy telefona. Përparësia është kontrolli i thjeshtë për volum dhe thirrje.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5033588045953
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Plantronics Explorer 500 me Bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE