Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje të rikarikushme Cellularline True wireless PETIT, të bardha

Kodi i produktit:
261944
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8018080345661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
4.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Mini Cellularline Petit janë kufje të lehta dhe të rehatshme me ngjyrë të bardhë të cilat ofrojnë një eksperiencë të përsosur muzikore. Me teknologjinë True Wireless, secila kufje lidhet veçmas me Bluetooth 5.0 dhe kështu mund t'i thuani lamtumirë çdo kablloje të bezdisshme të kufjeve. Madhësia minimale dhe pesha i bëjnë kufjet Petit shoqëruesin ideal për të gjithë dashamirët aktivë. Me mikrofon Cellulalrine Petit të integruar, ju mundeni poashtu të pranoni telefonata dhe tingulli stereo transmetohet në të dyja kufjet. Një aksesor i dobishëm është mbajtësja e cila mundëson rikarikimin e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8018080345661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
4.5
Kodi:
BTPETITTWSW
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
31. 5. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Sportive
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha g:
36
Prodhuesi:
CellularLine
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE