Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Degjuese pa kabllo Samsung EO-MG910E Pacific (Forte), e zezë

Kodi i produktit:
158493
EAN:
8806086416047
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung EO-MG910E Pacific (Forte) është dëgjuese pa kabllo që iu mundëson bisedimin me shoqërinë tuaj edhe kur jeni duke vozitur veturë, motoçikletë apo biçikletë.Vetëm lidheni dëgjuesen përmes teknologjisë Bluetooth dhe më pas shijojini bisedat me shoqërinë tuaj. Një shtesë që vjen bashkë me këtë dëgjuese, siguron që ajo nuk do të bjerë nga veshi juaj.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8806086416047
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Prodhuesi:
Samsung

Bashkangjitja Degjuese pa kabllo Samsung EO-MG910E Pacific (Forte) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE