Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

GSM Jabra Speak 510

Kodi i produktit:
195923
EAN:
5706991016291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7510-309
Lansuar:
4 Gusht 2016
Prodhuesi:
Jabra

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jabra Speak 510+ MS është një mikrofon portativ i cili ka dizajn kompakt për lidhje me kompjuter apo ndonjë pajisje tjetër që punon me teknologjinë e lidhjes me Bluetooth ose USB. Është ideal për thirrje telefonike në shtëpi, në zyre apo në rrugë. Me këtë komunikues portativ me zë, thirrjet e konferencave tuaja mund të ju dërgojnë kudo. Ka një mikrofon që merr zë nga të gjitha drejtimet falë sensitivitetit të lartë me mbulesë prej 360 shkallësh. Përveç kësaj, kjo pajisje ka në përdorim teknologji të avancuara dhe procesim të sinjalit digjital (DSP).

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5706991016291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7510-309
Lansuar:
4 Gusht 2016
Prodhuesi:
Jabra
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE