Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo me mikrofon HyperX In-Line për Cloud Alpha

Kodi i produktit:
244273
EAN:
740617278583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX-ILMICCA-BK
Lansuar:
5. 9. 2018
Prodhuesi:
HyperX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HyperX In-Line është kabllo me mikrofon të cilat mund t'i lidhni me kufjet Cloud Alpha dhe të komunikoni lehtësisht gjatë luajtjes së videolojërave. Kablloja është fleksibile si dhe mbajnë një buton për kontrollimin e muzikës dhe përgjigjes së telefonatave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617278583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX-ILMICCA-BK
Lansuar:
5. 9. 2018
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE