Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Jabra Drive, të bardha

Kodi i produktit:
141664
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jabra Drive është një kufje e dizajnuar për përdorim në makinë, me të cilën ju mund të bëni biseda telefonike pa pasur nevojë të përdorni duart tuaja gjatë vozitjes. Ky është një produkt i shkëlqyer për udhëtimet tuaja. Posedon izolim të zhurmave nga ambienti i jashtëm, në mënyrë që zërimi të jetë sa më i pastër. Ka kapacitet prej 1100 mAh dhe jetëgjatësi të baterisë deri në 20 orë. Mund të lidhet me Bluetooth 3.0 dhe është një pajisje mjaft e lehtë për tu përdorur.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Jabra Drive edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE