Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës zëri për makinë Parrot

Kodi i produktit:
173001
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet Bluetooth Parrot CK ofron veçori të shkëlqyera për telefon dhe po ashtu një zë të kualitetit të lartë duke iu falendëruar teknologjive për reduktim të zhurmës. Ky set është i thjeshtë për përdorim dhe për lidhje me telefon. Përmes kësaj pajisje ju mund të bëni thirrje vetëm duke bërë thirrjen e emrit të personit. Teknologjia Bluetooth wireless mund t'a bëjë transmetimin e zërit shpejtë, lehtë dhe mund të lidhet deri në 3 telefonë. Mund të përmbajë deri në 150 kontakte.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE