Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Aputure A.Lav

Kodi i produktit:
247832
EAN:
6947214408649
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
800
Kodi i prodhuesit:
A-LAV
Lansuar:
25. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aputure A.lav është një mikrofon i vogël omnidirekt. Edhe pse mikrofoni është i vogël, ju mund ta fshehni atë në xhaketë me një aksesor të bardhë të modës që krijon një zbukurim që nuk bie në sy. Mikrofoni ka një vlerë të lartë të sinjalit / zhurmës, ka një gamë të gjerë dinamike dhe një përgjigje të sheshtë të frekuencës. Ai është dizajnuar për regjistrim zanor veçmas ose për regjistrim video në telefon të menqur, tablet, kamera refleks, etj. pasi që është në përputhje me shumë pajisje 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6947214408649
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
800
Kodi i prodhuesit:
A-LAV
Lansuar:
25. 10. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-45
Prodhuesi:
Aputure
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE